Mersin Hurda Fiyatları

Fiyatlar Sürekli Güncellenmektedir.

Mersin Metal Hurda Fiyatları

Mersin’de 2023 yılı en güncel hurda bakır, demir, sarı, alüminyum, krom, kablo, yanmış bakır, soyulmuş bakır, hurda pirinç ve tüm metal atık malzemelerin fiyatını sitemizden günlük olarak takip edebilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden bize hurdacı telefonu ya da Whatsapp’tan ulaşarak anlık hurda fiyatlarımızı sorabilirsiniz. Daha detaylı bilgi almak için günün her saati aktif olan telefonlarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Hurda CinsiHurda FiyatıHurda CinsiHurda Fiyatı
DKP Hurda11.00 ₺/kg   Hurda Bakır190.00 ₺/kg
imalat Hurda10.50 ₺/kgSoyma Bakır210.00 ₺/kg
Extra Hurda10.00 ₺/kgHurda Sarı120.00 ₺/kg
Toplama Hurda9.00 ₺/kgPVC Hurda7.00 ₺/kg
Hurda Alüminyum40.00 ₺/kgKurşun Hurda30.00 ₺/kg
Hurda Krom30.00 ₺/kgAlüminyum Kutu27.00 ₺/kg
Hurda Akü25.00 ₺/kgHurda Plastik3.50 ₺/kg
                                                                                             Son Güncelleme :  26 Aralık 2023
Güncel Mersin Hurda Fiyatları için bizi arayın!

Not: Listedeki Fiyatlar işletmemize Teslim alımlarda geçerli olup, yerinden alma durumlarında miktar ve mesafeye göre değişiklik gösterebilmektedir.

Hurdaların Fiyatını Belirleyen bir çok Faktör vardır, Bunların En Başında Hurdanın Kalitesi, Çeşidi ve Miktarı Gelmektedir. En Güncel Hurda Fiyatlarından Hhaberdar Olmak için Bizi Arayabilirsiniz

Hurda Bakırda Fiyatı Belirlemek için Bakırın Kalitesi çok önmlidir. örnek vermek gerekirse 2023 yılı için ortama bakır fiyatı 170 tl iken, Soyulmuş Kalite Bakırlarda bu Fiyat 190 lirayı görmektedir.

Sarının Kilosu Ne Kadar Sorusu için 2023 yılı Fiyatları ortalama 100 ile 110 arası belirlenmiştir.

Demir Hurdanın Kilosu Ne Kadar? 1 ton demir kaç para? gibi sorular için 2023 yılı için cevap 6.00 ile 8.00 Lira Arasında Değişmektedir.

Hurdacılık İhtiyaçlarınız İçin Hazırız!

Mersin ve çevresindeki hurdacılık hizmetlerimizle her zaman yanınızdayız. Hurdalarınızı değerlendirmek, satmak veya işlemlerle ilgili sorularınız varsa, uzman ekibimiz size yardımcı olmaktan memnuniyet duyar. Herhangi bir acil durum olmasa da, ihtiyacınız olduğunda bize ulaşabilirsiniz. Profesyonel ve güvenilir hizmetimizle sizin için buradayız.

Sizden gelen tüm metal hurdaları değerlendiriyor ve anında nakit ödeme yapıyoruz. Hızlı ve güvenilir bir şekilde işlem yaparak, değerli metal hurdalarınızın ekonomiye kazandırılmasına katkıda bulunuyoruz. Koç Metal Hurdacılık olarak, her türlü metal atığınızı en iyi fiyatlarla değerlendirip, sizlere pratik bir çözüm sunuyoruz.

Hızlı Bağlantılar
WhatsApp Destek Hattı
💬 Canlı Destek
Merhaba 👋
Nasıl yardımcı olabiliriz?