Mersin Kurşun Hurda

Mersin Kurşun Hurda Fiyatları

Mersin Kurşun Hurda Alım Hizmetleri
Kurşun genellikle pillerin, akülerin, boru ve balık ağlarının vageçilmez metalidir. metal malzemeler içinde suyun korozyonuna karşı en dayanıklı metaldir.yüksek miktarda asit içinde yada tuzlu suda yüksek direnç sağlamaktadır.ayrıca cami şadırvan kaplamalarda ve yine nükleer tıp alanında da radyasyon geçirmez özelliklerinden faydanılmaktadır.Bunun Yanında; Nükleer enerji tesisleri olsun Ağır savunma saniyi olsun hatta en ufak silahların mühimmat, araç ve gereçlerinde de kurşun görmek mümkün olmaktadır.ayrıca matbaa sektörüde kurşundan faydalanmaktadır.kullanım ömrünü tamamlamış kurşun hurdalar için en güvenli ve ekonomik yol tabiki geri dönüştürmekten geçer. zira kurşun hurdalar doğada binlerce yıl kalabilir ve gerek çevremizi gerekse insan ve hayvan sağlığını tehdit etmeye elverişlidir.
Neden Biz?
  • Lisanslı ve Güvenilir: Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından lisanslı olarak faaliyet gösteriyoruz, bu da size güvenilir bir hizmetin garantisini sunar.
  • Yerinde Peşin Ödeme: Kurşun hurdalarınızı yerinde değerlendirip, anında peşin ödeme yapıyoruz.
  • Güncel Fiyatlar: Her zaman güncel fiyatlarla, müşterilerimize adil ve rekabetçi teklifler sunuyoruz.
Mersin Kurşun Hurda Fiyatları
Kurşun Fiyatlarıda diğer metallerde olduğu gibi Londra Metal borsasında belirlenmektedir. tüm dünyanın metal fiatlarını belirleyen Londra Metal Borsasından çıkan fiyatlar, ülkemizdeki döviz kuru oranlarıyla hesaplanmakta ayrıca iç piyasadaki srz talep gibi etkenlerde göz önüne alınmaktadır.bu yüzden hiç bir metal hurda malzemeye burada somut vermek doğru bir yaklaşım olmayacağı için, anlık fiyatları öğrenmek için bize günün her saati ulaşabilirsiniz..
Kurşun Hurda Çeşitleri
  • Akü pil Kurşunları: Akülerin içinde bulunan genelde kalıp halinde asitle karışmış Kurşun Türleridir.
  • Kaplama  & Yaprak Kurşunlar: Cami Şadırvanları yada hastanelerdeki nükleer tıp odalarının yalıtımında kullanılan büyük plaka kurşunlardır.
  • Balıkçı Ağ Kurşunları: Diğerlerine oranla daha küçük ebatlarda bulunan balıkçı teknelerinde ağların karısmaması için Kullanılan türledir..
Mersin Hurda Fiyatları için detaylı bilgi almak ve güncel fiyatları öğrenmek için Mersin Hurda Fiyatları Sayfamızı ziyaret edebilir ya da günün her saati bize ulaşarak anlık fiyat ve hizmet bilgisi alabilirsiniz. Hurda demir satışıyla ilgili ihtiyaçlarınız için biz buradayız

Mersin Hurdacı

Mersin Genelinde her Türlü Metal Hurda Malzemeleri kapınızdan güvenle alıyoruz. bunun yanında bna sökümü kalorifer kazan dairsi kesimi, yıkım işleri, çatı kesim işleri gibi hurda karşılığı her türlü yıkım söküm işlerinide güvenle yapıyoruz.

Koç Metal Mersin Hurdacı Firmamız, 1984 yılından beri mersin ve çevresinde metal hurda ve atık toplama işi yapmaktadır. güven ve deneyimde sektör öncüsü Koç Metal Hurdacılık, günün her saati bir telefon kadar yakınınızda olacaktır..

Hızlı Bağlantılar
WhatsApp Destek Hattı
💬 Canlı Destek
Merhaba 👋
Nasıl yardımcı olabiliriz?