Mersin Kablo Hurda

Mersin Kablo Hurda Fiyatları

Mersin Kablo Hurda Alım Hizmetleri
Kablo insanların iletken elektrik akımlarından korunmak için, elektrik tellerine uyguladıkları izole yani kaplama sanatıdır.geçmişte yüksek akım olarak sadece bakır teller kullanıldıkları için hafızalarda bakır kablo olarak kalmış olsada, günümüzde hammadde fiyatları ve ekonomik sıkıntılardan dolayı kabloları artık alüminyum olarakta görmekteyiz..özellikle yer altından cekilen yüksek akım elekrik telleri için, hem akımın dışarıya cıkmasını engellemek, hemde telleri izole ederek toprakta korozyonu engellemek için izole bir zorunluluk olmuştur.Geçmiş dönemlerde toplanan yüksek miktar kablolar genellikle şehirden uzak yerleşim alanı olmayan yerlerde yakılarak içindeki bakır cıkartılırdı. Hem Doğaya aşırı zarar verirken hemde bakırın kalitesini ve mikarınıda düşürmekteydi.Günümüzde ise gelişen eknoloji sayesinde artık yakma yerine kablo soyma makinaları kulanılmaktadır. son sstem cihazlar ile izolesi ayrılan bakır teller hem kalitesini korumaya hemde cevreye zarar vermemektedir.firmamız Koç Metal Hurdacılık uzun zamandır toplanan kabloları son sistem makinalarda çevre bilinci ile işlemektedir.
Neden Biz?
  • Lisanslı ve Güvenilir: Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından lisanslı olarak faaliyet gösteriyoruz, bu da size güvenilir bir hizmetin garantisini sunar.
  • Yerinde Peşin Ödeme: Kablo hurdalarınızı yerinde değerlendirip, anında peşin ödeme yapıyoruz.
  • Güncel Fiyatlar: Her zaman güncel fiyatlarla, müşterilerimize adil ve rekabetçi teklifler sunuyoruz.
  • Günün Her Saati online olarak bilgilendirip, yine saat gözetmekszin sizin istekleriniz doğrultusunda alım yapıp nakit ödeme yapıyoruz..
Mersin Kablo Hurda Fiyatları
Öncelikle Şunu Belirtelim Hurda Kablo için Sabit fyat vermek nerede ise imkansızdır..Kablo Hurdalar için Fiyat belirleyici en büyük unsur içindeki Bakır oranıdır..örnek vermek gerekirse; bazı kablolarda yapı itibari ile aşırı izolasyon kullanılmış iken bazılarında çok daha düşük miktarlardadır.kısaca özetlemek gerekirse;  kimi kablodan kilogram bazında %80-85 bakır alınıyorken, bazılarında bu oran %20’lere kadar düşebilmektedir.Bu durumda iki kablo arasındaki Fiyat farkı neredeyse 4 katına kadar çıkabilmektedir..Kablo fiyatlarını etkileyen ikinci büyük unsurda tamamen bakır fiyatlarındaki değişimdir..Sizde kablolarınızı gerçek değerinde satmak yada kablolarınız hakkında bilgi almak için bize günün her saati uaşabilirsiniz..
  Hurda Kablo Çeşitleri
  • Yer Altı Kabloları: Genellikle yer altından geçen yüksek akım taşıyan kalın ve ağır kablo çeşitleridir. ortalama olarak içlerindeki bakır oranı %55 ile %80 arası değişmektedir..
  • Ny Tesisat Kabloları: binaların iç tesisatlarında bulunan bu tür kablolar genelde tek tel tek izole şeklindedir. içlerinde bakır oranları %45 ile %70 arasındadır..
  • Priz seyyar kablolar: Genellikle küçük el aletleri, beyaz eşya enerji ve seyyar kablolarıdır. evde ve elde kullanıldıkları için aşırı izoleye tabi tutulmuşlardır. ortalama olarak %27 ile %40 arası bakır oranına sahiptirler..
Mersin Hurda kablo  Fiyatları için detaylı bilgi almak ve güncel fiyatları öğrenmek için Mersin Hurda Fiyatları Sayfamızı ziyaret edebilir ya da günün her saati bize ulaşarak anlık fiyat ve hizmet bilgisi alabilirsiniz. Hurda demir satışıyla ilgili ihtiyaçlarınız için biz buradayız!

Mersin Hurdacı

Mersin ve çevresi hurda ve hurdacı ihtiyaçlarınızda, gerek deneyim gerekse güven konusunda kendini kanıtlamış olan Firmamız Koç Metal Hurdacılık ve Geri dönüşüm olarak günün her saati hizmet vermekteyiz. elinizde bulunan hurda malzemeleri değerlendirerek hem kendi ekonominize hem ülke ekonomisine katkı sağlarken, çevremizide korumuş olduğunuzu unutmayın

Mersin Koç Metal Hurdacılık 1985 yılından beri Mersin ve Çevresinde hurdacılık hizmeti vermektedir. Hurda ve Hurdacılık konusunda bilgi almak, anlık fiyatları öğrenmek için bize ulaşabilirsiniz..

Hızlı Bağlantılar
WhatsApp Destek Hattı
💬 Canlı Destek
Merhaba 👋
Nasıl yardımcı olabiliriz?