Mersin Bakır Hurda

Mersin Bakır Hurda Fiyatları

Mersin Bakır Hurda Alım Hizmetleri
Değerli Metaller içerisinde hurda bakımından en kıymetli olan Bakır dünya ve ülkemizde bir çok sektöre hayat vermektedir. özellikle hassas iletkenliği sayesinde elektrik sektörünün vazgeçilmezi olan bakır, korozyona ve ısıya dayanıklılığıylada ön plana çıkmaktadır.Diğer taraftan, paslanmaz yapısı sayesinde de kaplama alanında bolca kullanılan bakır dayanıklı yapısından dolayı sanayi ve inşaat sektörlerinde de kullanım olarak yaygındır.Bu yüzden tüm dünyada olduğu gibi ülkemiz içinde geri dönüşümü çok büyük önem taşıyan bakır hurdaların, gelişi güzel doğaya atılmaktansa, toplanarak geri dönüşüme kazandırılması hem çevre için hemde ülke ekonomisi için büyük önem taşımaktadır.Mersin Koç Metal Hurdacılık ve Geri Dönüşüm Olarak Mersin ve çevresinde tüm bakır hurda çeşitlerini güvenle alıyor, geri dönüşüme kazandırıyoruz.
Neden Biz?
  • Lisanslı ve Güvenilir: Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından lisanslı olarak faaliyet gösteriyoruz, bu da size güvenilir bir hizmetin garantisini sunar.
  • Yerinde Peşin Ödeme: Bakır hurdalarınızı yerinde değerlendirip, anında peşin ödeme yapıyoruz.
  • Güncel Fiyatlar: Her zaman güncel fiyatlarla, müşterilerimize adil ve rekabetçi teklifler sunuyoruz.
  • Deneyim: Tüm Hurdaları Yerinde uzman ekiplerimizce değerlendirip, size ön bilgi veriyoruz
Mersin Bakır Hurda Fiyatları
Öncelikle Şunu Belirtelim; Bakır Hurda Fiyatları tıpkı döviz yada altın fiyatları gibi sürekli değişkendir.Bunun nedeni ise: Bakır Fiyatlarının Dünya Metal Fiyatlarının Kalbi olan Londra Metal Borsasına bağlı olmasıdır. Gerek Borsadaki dalganmalar olsun, gerekse ülkemizdeki döviz kurlarındaki dalgalanmalar dan dolayı ülkemizde bakır hurda fiyatları günlük, hatta bazen saatlik bile değişim göstermektedir..Bunun Yanında: Elimizdeki Hurda Bakır’ın Kalitesi, miktarı ve özellikleride Fiyatlarda değişiklik sebeplerinden biri olarak değerlendirilebilmektedir..Ayrıca; Ekonomik şartlar eşliğinde, ülkemizde arz talep dengesinden yada daha doğrusu dengesizliğinden dolayıda bakır fiyatları değişiklikler gösterebilmektedir                                      
  Hurda Bakır Çeşitleri?
  • Soyma Bakır: isminden de anlaşıldığı gibi, plastik yada naylon ile izole edilmiş, kablolardan yakılmadan bizzat soyularak elde edilmiş olan tel bakırlardır. bazı kablolarda korozyona dayanıklılık artsın diye bakıra kalay yada kursun karıstırıldığından, bu tip olanlar soyma kalitesinde işlem görmemektedir. Sonuç olarak bakır hurdalar içinde en kıymetli yada değerli olan soyma bakır hurdalardır.
  • Lama & Bara Bakırlar: genelde elektrik trafolarında bulunan bu tarz bakırlar oldukça sağlam ve dayanıklı oldukları için yüksek gerilim elektriği iletmekte tecih edilmektedir, boyalı yada elektrik kazasına uğramamış olanları soyma bakır ile aynı değeri bulmaktadır,
  • Bobin teli, Makara bakırlar: genellikle elektrik motorlarında kullanılan bakır türleridir, genel olarak hem yüksek devirden dolayı aşınmalar, hem boya hemde vernik kullanıldığı için soyma bakırlardan daha az değerdedirler
  • Tencere, sini , kazan bakırlar; bu grup bakırlarda kullanım amaçlarından dolayı yüksek ateşe maruz bırakıldıkları için, kalite olarak daha düşük değerdedirler. özellikle bunların kalaylanma süreçlerinde bakıra aşırı derecede kalay karışmasından dolayı değer olarak düşük kalmaktadırlar..
  • Yanmış Bakırlar: isminden de anlaşılacağı gibi kablolardan yakılarak yada yülksek elektrik şasesine uğramış bakır türleridir.
Tüm Bakır Türleri hakkında bilgi yada anlık fiyat öğrenmek istediğiniz zaman çekinmeden iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. ayrıca devamlı güncellediğimiz Mersin Hurda Fiyatları  Sayfamızdan da güncel olarak Takip edebilirsiniz..

Mersin Hurda Ve Hurdacı ihtiyaçlarınız için Arayın

Mersin ve Çevresinde Satmak istediğiniz Metal Hurda Malzemeleriniz için bize günün her saati ulaşıp bilgi ve fiyatalabilirsiniz. Koç Metal Geri Dönüşüm, sizin için, Tüm Metal Hurdalar için peşin ve güvenilir alışverişin adresi olacaktır..

Alımını Yaptığımız Tüm Metal Hurdaları, Hurdacılar Sitesinde Bulunan Geri Dönüşüm Tesisimizde, Ayrıştırma, presleme ve Güvenli Hale getirdikten sonra geri dönüşüm fabrikalarına gönderiyoruz. hem çevremizi temiz tutmak hemde ekonomimize katkı için geri dönüşüm bir tercih değil zorunluluktur..

Hızlı Bağlantılar
WhatsApp Destek Hattı
💬 Canlı Destek
Merhaba 👋
Nasıl yardımcı olabiliriz?