Mersin Demir Hurda

Mersin Demir Hurda Fiyatları

Mersin Demir Hurda Alımı Hizmetleri
Doğada en çok bulunan demir metali bir çok sektörün vazgeçilmezi halini almıştır. insanoğlunun ilk çağlardan beri bir çok alanda kullandığı demir, günümüzde edüstriyel sanayinin  gelişmesi ile yeri doldurulmaz bir ihtiyaç halini almıştır.Günümüzde Demir, en çok otomotiv ve inşaat sektöründe kullanılmakta olsada, Beyaz eşyadan küçük el aletlerine hemen her sektörde ihtiyacı duyulan bir metal halini almıştır. Ayrıca, belirli alaşımlarla güçlendirililerek çelik haline gelmesinden dolayıda bir çok alanın en çok ihtiyaç duydugu bir metal olmuştur..zamanla deforme olmuş, paslanmış yada çürümüş demirlerin kullanılması ciddi güvenlik ve sağlık sorunlarına neden olabileceği için geri dönüşüme kazandırılıp yenilenmesi de zorunlu bir ihtiyaç olmaktadır.Firmamız Koç Metal Hurdacılık, Tüm Demir Çeşitlerini Ayrım yapmaksızın toplamaktadır. bununla birlikte tesisimizde gerekli ayrıştırması ve press işlemlerinden sonra çevre illerdeki geri dönüşüm fabrikalarına yollamaktadır..elinizde bulunan, işlevini yitirmiş, kullanım yeri kalmamış olan  çeşitli hurda demirleri en güncel fiyatlarla alıyoruz. sizde güvenle hurda satmak istediğinizde günün her saati bize ulaşıp bilgi ve fiyat alabilirsiniz..
Neden Biz?
  • Lisanslı ve Güvenilir: Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından lisanslı olarak faaliyet gösteriyoruz, bu da size güvenilir bir hizmetin garantisini sunar.
  • Yerinde Peşin Ödeme: Hurda demirinizi yerinde değerlendirip, anında peşin ödeme yapıyoruz.
  • Güncel Fiyatlar: Her zaman güncel fiyatlarla, müşterilerimize adil ve rekabetçi teklifler sunuyoruz.
  • Deneyim: Bu işi Severek Yapıyoruz, 39 yıllık deneyimimizle tamamen çözüm odaklı yaklaşıyoruz
       
    Mersin Demir Hurda Fiyatları
ülkemiz ve Dünyada demir Fiyatlarını Londra Metal Borsası (LME) belirlemektedir. dünya borsasında belirlenen hammadde fiyatlarından sonra ülkemizdeki fiyatları belirleyen en büyük etken döviz kurları olmaktadırBununla Birlikte, bir çok etken hurda demir fiyatlarında belirleyici olmaktadır. demirin kalitesi, çeşidi, tonajı, işçiliği gibi durumlarda fiyatlar değişkenlik gösterebilmektedir..Ayrıca piyasalardaki arz ve talep durumlarıda demir hurdaların değerinde fiyat farkları oluşmasının önemli etkenlerinden birisi diyebiliriz. 
Demir Hurda Çeşitleri Nelerdir?
  • Hurda demirler cinsine. kalitesine göre sınıflandırılarak fiyatlandırılmaktadır. kısaca örnek vermek gerekirse;  korozyon ve işlem görmemiş, imalat esnasında artmış boyasız ve firesiz bir demir ile yıllarca işlem görmüş, yanmış, paslanmış yada çürümüş demirler arasında ciddi farklar oluşmaktadır. kısaca demir hurda çeşitlerinden bahsedecek olursak;
  • DKP Hurda; dkp ağır ve çekirdek olmayan hurda grubudur. dkp sac hurdalar hem imalar artığı olduğu için işlem görmemiş sıfır ayarında, hemde yumuşak sac yapısı ile kolayca şekil alabilmekte olduğundan diğer demir hurdalar içinde en değerli olandır..
  • imalat Hurda: ismindende anlaşılacağı gibi imalat sektöründen genelde kesilmiş kırılmış ve kullanılacak ebatlardan düşmüş artık malzemelere denmektedir. yapısı itibari ile dkp gibi firesiz ve korozyon görmemiştir
  • Extra Hurda: bu grupta imalattan ve üretimden arta kalmış, fakat işlem görmüş yada boyanmış hurdalardır
  • Karışık toplama hurda: içeriğinde günlük hayatta kullanılan her türlü demir metalinin bulunduğu karışık gruptur
Mersin Hurda Fiyatları için detaylı bilgi almak ve güncel fiyatları öğrenmek için Mersin Hurda Fiyatları Sayfamızı ziyaret edebilir ya da günün her saati bize ulaşarak anlık fiyat ve hizmet bilgisi alabilirsiniz. Hurda demir satışıyla ilgili ihtiyaçlarınız için biz buradayız.

Mersin Hurdacı ve Geri Dönüşüm

Bu Sayfa sadece bilgilendirme amaçlı olarak hazırlanmıştır. Mersin Çevresinde Hurda satmak, hurda hakkında bilgi almak yada hurda fiyatları öğrenmek için günün her saati bizlere iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

Kalite ve Güvenin Adresi Koç Metal Hurdacılık olarak Mersinde tüm Hurdacı ihtiyaçlarınız için Günün Her Saati bir telefon kadar yakınınızdayız.

Hızlı Bağlantılar
WhatsApp Destek Hattı
💬 Canlı Destek
Merhaba 👋
Nasıl yardımcı olabiliriz?