Hakkımızda

Hurdacı

Mersin Hurdacılar Sitesi

Firmamız 1985yılında, dönemin şartları ile Mersin Sanayi Sitesinde Hurdacı Dükkanı Olarak Kurulmuştur. Aile Mesleğimiz Olan Hurdacılık ile Geri Dönüşüm işinde. öncü ve güvenilir bir marka olarak devam etmektedir. Gelişen Teknoloji ile birlikte üretim ihtiyacının artması ile, hem ülkemizde hemde dünyada hammaddeye olan ihtiyaç Artmıştır. Bu Durum Geri dönüşümün önemini artırmıştır. Gerek Devletler gerekse insanların bilinçlenmesi ile birlikte ülkemizde de özellikle 2004 yılı sonrası geri dönüşüme önem verilmiştir. Tüm Hurdacı firmalarını Çevre ve Şehircilik Bakanlığınca kayıt altına alarak istenilen şartları sağlayan işletmelere Lisans verilmiştir. Firmamız 2006 yılında bu Lisansı alarak,  Atık Toplama Ve Ayrıştırma Tesisi olarak Güncellenmiştir. kuruluşundan Günümüze müşteri memnuniyeti ön planda çalışmasına devam eden Mersin Koç Metal Hurdacılık Firmamız, Mersin genelinde sağlam referansları ve güvenirliği ile Hurda Alımı Yapmaya devam etmektedir. Bunun yanında hem teknoloji bakımından hemde uzman ekip durumundan firmamız Mersin Hurdacı firmaları içinde öncüdür. ayrıca gerek ekipman gerekse ekip konusunda hertürlü tecrübe ve güven konusunda sorunsuzdur.

Geri Dönüşüm

öncelikle; Kullanılabilirlik ömrünü tamamlamış her türlü metal ve metal dışı dönüştürülebilir malzemeleri toplayarak geri dönüşüme kazandırıyoruz.

Ayrıştırma

Ayrıca; Toplanan Metal ve metal dışı dönüştürülebilir Malzemeleri Mersin Hurdacılar Sitesi içinde bulunan tesisimizde ayrıştırma ve paketleme işlemlerinden sonra geri dönüşüme yolluyoruz..

Transfer

Sonuç olarak; Atıkların toplanması ve taşınmasını son teknoloji araç ve profesyonel ekibimizle kapınızdan peşin ödeme usulü ile alıyoruz. Firmamız Değerli Metal ürünleri Çevre illerde ve Daha uzak Yerlerde Bulunan Geri Dönüşüm ve Demir Çelik Fabrikalarına Bizzat Göndermektedir.

Anında Ödeme

Yerinde Alım

Metal Kesim

Mersin Koç Metal Hurdacılık

Neleri Alıyoruz?

Değerli Metal olarak, Hurda Bakır, Hurda Sarı (pirinç), Hurda Alüminyum, Hurda Krom, Hurda Demir, Hurda Tutya, Hurda kurşun ve tüm metal atıklarla, kullanım ömürleri tamamlanmış Hurda pil, Hurda Akü ve Elektronik Kart Hurdaları değerinde kapınızdan Nakit alıyoruz..

Yaptığımız İşler

İletişim

Adres: Yalınayak Mah. Hurdacılar Sitesi 102097. Sk. No: 34/A Toroslar/Mersin

Telefon: +90 532 546 5716

Mail: info@mersinhurda.org

WhatsApp Destek Hattı
💬 Canlı Destek
Merhaba 👋
Nasıl yardımcı olabiliriz?