Mersin Sarı Hurda

Mersin Sarı Hurda Fiyatları

Mersin Sarı Hurda Alım Hizmetleri
Öncelikle Şunu Belirtelim, Sarı kendi başına bir maden değil, Bakır’a çinko katılarak elde edilen bir alaşımdır. alaşımın asıl ismi pirinç olmasına rağmen renginden dolayı özellikle Hurdacı’lık sektöründe ismini sarı olarak kabul ettirmiştir..korozyon ve ısıya aşırı dayanıklılığından dolayı en çok binalarda çeşme musluk batarya gibi yerlerde kullanılmaktadır.Ayrıca; bu dayanıklılığı sayesinde denizcilik alanında gemilerin pervaneleri gibi yerlerde uzun süre tuzlu suyun yarattığı korozyona karşı sağlam yapısından yararlanılmaktadır..Hurdacılık sektöründe bakır’dan sonra en değerli alaşım olarak geri dönüşümü yapılmaktadır..Sonuç olarak, kurşun ve bakır karışımı olan bu alaşımın geri dönüştürülmesi gerekmektedir. Koç Metal Hurdacılık olarak Sarı hurda malzemelerin geri dönüşüm ilk ayağı olan toplama ve geri kazanım işini yapmaktayız..
Neden Biz?
  • Lisanslı ve Güvenilir: Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından lisanslı olarak faaliyet gösteriyoruz, bu da size güvenilir bir hizmetin garantisini sunar.
  • Yerinde Peşin Ödeme: Sarı hurdalarınızı yerinde değerlendirip, anında peşin ödeme yapıyoruz.
  • Güncel Fiyatlar: Her zaman güncel fiyatlarla, müşterilerimize adil ve rekabetçi teklifler sunuyoruz.
  • Talep halinde önce uzman ekiplerimizce yerinde inceleme yapıp sizin için en uygun  olan hizmeti sunuyoruz..
                                                     
 Mersin Sarı Hurda Fiyatları
 
Mersin ilimizde Sarı Fiyatı ne kadar ? diye soracak olursak; yukarıda belirttiğimiz gibi Sarı Hurda kendi başına bir maden değildir.Bu yüzden, Sarı Hurdaların fiyatları tamamen dünyadaki bakır ve çinko fiyatları ile orantılıdır.Sonuç Olarak Londra Metal Borsasında belirlenen Bakır ve Çinko fiyatlarıyla ayrıca döviz kurları göz önüne alınarak Sarı hurda fiyatları güncellenmektedir.Bununla Birlikte Hurda Sarıların tonajı ve kaliteside ayrıca göz önüne alınmalıdır..                                                               
    Sarı Hurda Çeşitleri
 
  • Çeşme Musluk Sarılar: Çoğunlukla evlerde, binalarda günlük olarak kullandığımız malzemelerdir
  • Su Saatleri; binaların girişlerinde bulunan su saatlerinin de kalıbı sarı hurdadır. genel olarak belediyelerin su ve kanalizasyon birimlerince toplanıp ihale yolu ile geri dönüşüme satılmaktadır.
  • Kızıl Sarı; Sanayi üretiminde kullanılan dişli, yatak ve burç gibi.
  • Mersin Hurda Fiyatları için detaylı bilgi almak ve güncel fiyatları öğrenmek için Mersin Hurda Fiyatları Sayfamızı ziyaret edebilir ya da günün her saati bize ulaşarak anlık fiyat ve hizmet bilgisi alabilirsiniz. Hurda demir satışıyla ilgili ihtiyaçlarınız için biz buradayız

Mersin Hurdacı

Mersin genelinde Hurda ve Hurdacı ihtiyaçlarınızda tecrübe deneyim ve güvenle hizmet vermekteyiz.

Elinizde Bulunan Hurdaları değerlendirmek yada hurdalarınız hakkında bilgi almak için günün her saati bizlere ulaşabilirsiniz..

Topladığımız Metal Hurda Malzemeleri, Yalınayak mahallesi Mersin Hurdacılar Sitesinde bulunan tesisimizde ayrıştırıp, press ve ambalajdan geçirdikten sonra çevre illerde bulunan geri dönüşüm fabrikalarına güvenle göndermekteyiz..

Hızlı Bağlantılar
WhatsApp Destek Hattı
💬 Canlı Destek
Merhaba 👋
Nasıl yardımcı olabiliriz?