Mersin Krom Hurda

Mersin Krom Hurda Fiyatları

Mersin Krom Hurda Alım Hizmetleri
Metalik bir element olan Kromun imalat artıkları, yada kullanım ömrü bitmiş çıkma parçalarına krom hurda diyoruz.Krom bir çok alanda kullanılan kırılgan ama korozyona dayanıklı bir metaldir.Endüstriyel üretimlerde Kromun en çok tercih edilme sebebi Paslanmaz  ve sert yapısındandır. Krom, Çeliğe sertlik,  darbelere karşı direnç, aşınma, yıpranma ve paslanmaya karsı güçlü yapısıyla dayanıklıdır..,Kromun paslanmaz kimyasal özelliği dolayısı ile uçar ve deniz araçlarında tercih edilmktedir. Bunun yanında; güçlü alaşımları sebebi ile türbin motor yapımında da tercih edilmektedir.Sonuç olarak; kullanım ömrü tamamlanmış krom malzemelerin geri dönüşüm bakımından değeri oldukça yüksektir. Mersin Koç Metal Hurdacılık olarak tüm krom hurdalarınızı değerinde alıyor, güvenle geri dönüşüme gönderiyoruz
Neden Biz?
  • Lisanslı ve Güvenilir: Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından lisanslı olarak faaliyet gösteriyoruz, bu da size güvenilir bir hizmetin garantisini sunar.
  • Yerinde Peşin Ödeme: Krom hurdalarınızı yerinde değerlendirip, anında peşin ödeme yapıyoruz.
  • Güncel Fiyatlar: Her zaman güncel fiyatlarla, müşterilerimize adil ve rekabetçi teklifler sunuyoruz.
  • Yerinde ödeme : Tüm Hurdalarınız için miktarı ne kadar olursa olsun, peşin ve yerinde ödeme apıyoruz
  • Deneyim; Bu işi Severek yapıyoruz, bu yüzden yılların deneyimi ve uzman kadromuz ile güvenle alım ve ayrıştırma yapmaktayız
Mersin Krom Hurda Fiyatları
Krom Hurdalarda fiyatlandırma en büyük özellik kromun kalitesidir. krom saf olarak çok nadir kullanıldığında gerek çelik ile gerekse diğer metaller ile alaşımı çok fazla tercih edilmektedir.kısaca örnek vermek gerekirse; kromun çelikle karıştırıldığı bir malzemenin hurdasında fiyat bambaşka iken,  Nikel ile olan alaşımında daha başka bir fiyat çıkmaktadır.Ayrıca; karışımın miktar, içindeki krom oranı ve kaliteside fiyat anlamında bir çok değişiklik sebebine maruz bırakmaktadır.Sonuç olarak: elinizdeki krom malzemenin çeşidini ve miktarını bize bildirdiğiniz takdirde mutlaka bir ön bilgilendirme sahibi olacaksınız. gerektiğinde uzman ekiplerimiz yerinde gelip görerek size kromun fiyat ve kalitesini bildirecektir.. 
 Krom Hurda Çeşitleri
  • 316 Kalite Krom : bu kalite kromlar dayanıklılık açısından en sağlam krom gruptur. içeriğinde bulunan molibden sayesinde gerek ısıya gerekse korozyona karşı en dirençli olan kromlardır. bu yüzden 316 kromlar fiyat olarakta en değerli olanlardır.
  • 304 Kalite Krom: Kalite olarak 316 kromdan cok fazla farkı olmasada kullanım alanları gereği molibden kullanılmayan gruptur. Fiyat ve değer olarak 316 dan sonra gelmektedir.
  • 310 Kalite Krom: Bu grp tamamen sanayi alanları için üretilmiştir, diğer gruplardan farkı ısıya aşırı dayanıklı olmasıdır. Bunun sebebi içeriğindeki hemojen dir. ortalama olarak 1100 derece ısıya kadar direnç gösterebilir..
  • 202-204 kalite: bu gruplar çok daha düşük krom oranına sahip değer olarakta çelik fiyatına eş değer gruplardır..
Mersin Hurda Fiyatları için detaylı bilgi almak ve güncel fiyatları öğrenmek için Mersin Hurda Fiyatları Sayfamızı ziyaret edebilir ya da günün her saati bize ulaşarak anlık fiyat ve hizmet bilgisi alabilirsiniz. Hurda demir satışıyla ilgili ihtiyaçlarınız için biz buradayız!

Mersin Hurdacı

Mersinde Hurdacı yada Hurda Hakkında bilgi almak, elinizde bulunan hurdaları değerlendirmek, gelişigüzel olarak atmaktansa ekonominize katkı sağlamak mı istiyorsunuz?

Mersin Koç Metal Geri Dönüşüm ve Hurdacılık Olarak, Tüm Metal Malzeme Hurdalarını güvenle alıyor, peşin ödeme güvencesi ile geri dönüşüme gönderiyoruz.

işletmemize gelen hurda malzemeler, türüne göre ayrıştırıldıktan sonra, işleme, paketleme ve presleme işlemleri tarafımızca güvenle yapılmaktadır. geri dönüşüm araçlarımızla tamamen güvenli bir şekilde fabrikalara gönderilen metal hurdalar hem çevreye hemde canlıların sağlığına zarar verilmeden işlenerek yeniden hammadde haline getirilmektedir..

Hızlı Bağlantılar
WhatsApp Destek Hattı
💬 Canlı Destek
Merhaba 👋
Nasıl yardımcı olabiliriz?