Mersin Alüminyum Hurda

Mersin Alüminyum Hurda Fiyatları

Mersin Alüminyum Hurda Alım Hizmetleri
Alümünyum  yumuşak yapılı, hafif ve mat gümüş renkli metaldir. bu renk havaya maruz kaldığında üzerinde oluşan hafif oksit tabakasından gelir.Alüminyum yapısı gereği demirin ve çeliğin üçte biri kadardır. bu sebeple kolay  dövülebilir ve şekil alabilme özelliğinden dolayı bir çok alanda kullanılmaktadır.Gelişen teknoloji sonrası alüminyum artık nadiren kendi basına kullanılmaktadır. geçirgen ve yumuşak özelliği sayesinde bir çok metal ile karıştırılarak dayanıklı alaşımlar elde edilmektedir.Alüminyum ısıyı emme ve çabuk soğuma özelliklerinden dolayı her ne kadar dekorasyon alanında yoğun kullanılıyor olsada ısıtma ve soğutma sistemlerinde de kullanılmaktadır.Hurdacılık Sektörünün vazgeçilmezlerinden olan Alüminyum metalinin kullanım ömrünü tamamlamış yada atık parçalarının geri dönüşüme kazandırılması gerekmektedir.,Bu yüzden, Koç Metal Hurdacılık ve Geri Dönüşüm olarak Her Türlü Alüminyum Hurdasını Alıyor ve Geri dönüşüme gönderiyoruz..
Neden Biz?
  • Lisanslı ve Güvenilir: Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından lisanslı olarak faaliyet gösteriyoruz, bu da size güvenilir bir hizmetin garantisini sunar.
  • Yerinde Peşin Ödeme: Alüminyum hurdalarınızı yerinde değerlendirip, anında peşin ödeme yapıyoruz.
  • Güncel Fiyatlar: Her zaman güncel fiyatlarla, müşterilerimize adil ve rekabetçi teklifler sunuyoruz.
  • Deneyim; Hurdalarınız için Bize ulaştığınızda size online olarak ortalama fiyat çıkarıyoruz. isteğiniz doğrultusunda mobil ekiplerimiz kapınıza kadar gelip hurdalarınızı yerinde görerek size gerekli bilgi ve fiyatı veriyoruz.
Mersin Alüminyum Hurda Fiyatları
Öncelikle bilmemiz gereken, Alüminyum Hurdalarında Fiyatının Londra Metal Borsasında dünya pazarına sunulduğudur,Bunun Yanında, Tüm Metal Hurdalarda olduğu gibi ülkemizdeki fiyatlar dünyayla aynı olduğundan döviz kurları başlıca etken olarak karşımıza çıkıyor.ayrıca; Alüminyumun çeşidi, kalitesi ve alaşımıda oldukça önemlidir.Bu Yüzden; Alüminyum Hurdası Fiyatlandırılırken hem dünya hem ülkemizde ki döviz kurları hemde iç piyasadaki arz talep üçgenini göz önüne almak gerekmektedir.Sonuç olarak; Alüminyum Hurdalarınızı alırken en güncel fiyat ve iş güvenliği şartlarını göz önünde bulundurmaktayız. 
                   Hurda Alüminyum Çeşitleri
  • Matbaa & Ofset ; Matbaacılık sektöründe uzun yıllardır kullanılan alüminyum levhalar, genellikle karışımsız saf alüminyum oldukları için değerli bir grup olarak öncelikle karsımıza çıkıyor,
  • Tel Alüminyum : genellikle elektrik direklerindeki yüksek gerilimde kullanılan Alüminyum tel hurdalarıda bir başka değerli Alüminyum olmaktadır.
  • Profil doğrama; bunlardan sonra genellikle evlerde pencere, kapı olarak yada işyerlerinde camekan olarak kullanılan profil doğama alüminyumlar ön plana çıkmaktadır..
  • Karışık Alüminyum: bu grup ise Hurdacılık sektöründe kırkambar olarak kabul edilen düşük kalite alüminyumlardır. bunlara örnek vermek gerekirse, evlerde kullanılan tencere tabak gibi yada çatılar için kullanılan ince sac alüminyumları gösterebiliriz.
  • Çelik, sert, kartel ; bu grupda genellikle alüminyuma başka metal karıştırılmıştır, örneğin araçlarda kullanılan karteller gibi ısıya dayanıklı hale gelmesi için çelikle güçlendirilmiştir. Bunun yanında yine araçlardaki çelik jantlar, kapı açma kollarıda sert alüminyum grubundadır.
  • ince Kutu Alüminyumlar: genellikle kutu meşrubatlarda kullanılan çok ince alüminyum türleridir,  bu grup kalite olarak en düşük alüminyum grubu içindedir.
Mersin Hurda Fiyatları için detaylı bilgi almak ve güncel fiyatları öğrenmek için Mersin Hurda Fiyatları Sayfamızı ziyaret edebilir ya da günün her saati bize ulaşarak anlık fiyat ve hizmet bilgisi alabilirsiniz. Hurda demir satışıyla ilgili ihtiyaçlarınız için biz buradayız!F

Mersin Hurda ve Hurdacı

ilimiz Mersin genelinde Hurda ve Hurdacı Arayışlarınız için size hizmet sunmaktayız. Mersn Koç Metal Hurdacılık ve Geri Dönüşüm Olarak, Tüm Hurdalarınızı kapınızdan güvenle alıp geri dönüşüme kazandırıyoruz

Topladığımız  Metal Hurdaların Tesisimizde ayrıştırma, pressleme ve kalıplama işlemleri yapıldıktan sonra, Tarafımızca geri dönüşüm fabrikalarına gönderilip ekonomiye kazandırılmaktadır..

Hızlı Bağlantılar
WhatsApp Destek Hattı
💬 Canlı Destek
Merhaba 👋
Nasıl yardımcı olabiliriz?