Mersin Akü Hurda

Mersin Akü Hurda Fiyatları

Mersin Akü Hurda Alım Hizmetleri
Mobil elektrik kaynağı olan akümülatörler, ve pillerin bilinçsizce doğaya atılması, beraberinde canlıların sağlığı konusunda ileri derecede tehlike arz etmektedir.Bu Yüzden, günümüzde bir çok alanda kullanılan enerji kaynağı olan Aküler, piller ve bataryalar gibi kullanım ömrü tamamlanmış meteryallerin toplanarak geri dönüşüme kazandırılması hayati öneme sahip olmaktadır.Akülerde bulunan asitli çözeltiler ve bazı kimyasal maddelerin insan sağlığı ve doğamız için çok tehlikeli olduğunu belirtmek isteriz.Bunun için kullanım ömrü tükenmiş bu maddelerin, tamamen güvenli tesislerde ayrıştırılıp tehlikesi bertaraf edilmeden gelişigüzel atılmaması gerekmektedir.Hurda Akü Ve pillerin geri kazanılması çevre hassasiyeti bakımından ne kadar önemli ise, aynı derecede de ekonomi için bulunmaz bir fırsattır.içeriğinde bulunan asit ve plastiklerden ayrılan kurşun tabakalar yeni Akü yapımı için gerekli hammaddenin özüdür..
Neden Biz?
  • Lisanslı ve Güvenilir: Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından lisanslı olarak faaliyet gösteriyoruz, bu da size güvenilir bir hizmetin garantisini sunar.
  • Yerinde Peşin Ödeme: Akü hurdalarınızı yerinde değerlendirip, anında peşin ödeme yapıyoruz.
  • Güncel Fiyatlar: Her zaman güncel fiyatlarla, müşterilerimize adil ve rekabetçi teklifler sunuyoruz.
  • Tamamen Müşteri memnuniyeti odaklı, çözümsel yaklaşım ve iş bitirme güvencesi veriyoruz.
Mersin Akü Hurda Fiyatları
Mersinde akü fiyatları içeriğinde kullanılan karışımların fiyatlarına göre ayarlanmaktadır.kısaca örek vermek gerekirse; Akülerde en çok kurşun levha kullanılmaktadır, bunun yanında dış izole için ise plastik maddeler eklenmektedir.ayrıca her aküde, ebatına yada daha doğrusu amper gücüne göre farklı oranlarda amino asit bulunmaktadır.bu yüzden; tıpkı yeni akü alırken her amper yada ebatın nasıl fiyat farkları var ise hurda aküler içinde durum aynıdır. bunun için elinizdeki akülerin ebat yada amperlerine göre fiyat söylemek daha doğru bir yaklaşım olacaktır..
Akü Çeşitleri
  • Sulu Tip Aküler; Genellikle otomobiller ve hafif ticari araçlarda kullanılan SFB Akülerdir, bu tip aküler genelde bakım gerektiren ama uzun ömürlü maximum performans akülerdir. kurşun-asit bileşenlerinden oluşmaktadır..
  • Kuru Tip Aküler; ilk olarak endüstriyel savunmada kullanılan bu tarz aküler, yapılan iyileştirmeler sonucu günümüzde otomotiv sektöründe de fazlaca tercih edilmektedir. özellike start-stop sisemlerinin hayatımıza girmesi sonrası uygunluk bakımından zorunlu hale gelmiştir. bu aküler iklim şartlarına dayanıklı ve diğer akülere oranla %30 fazla marş basma kuvvetine sahiptirler.
  • Jel Aküler; genellikle mobil iletişim oparötörlerinin yerleşim yerlerinden uzak verici istasyonlarında kullanılan bu aküler, uzun süre bakım gerektirmeyen ve kullanım ömrü bakımından en dayanıklı Akülerdir.
Hurda Akü Fiyatları
Mersin Hurda Fiyatları Sayfamızı ziyaret edebilir ya da günün her saati bize ulaşarak anlık fiyat ve hizmet bilgisi alabilirsiniz. Hurda demir satışıyla ilgili ihtiyaçlarınız için biz buradayız!

Mersin Hurdacı

Mersin ilimiz ve çevresinde Hurda yada hurdacı ihtiyacınız olduğu zamanlada, gerek fiyat öğrenmek gerek ise bilgi almak için bişi günün her saati koşulsuz arayabilisiniz.

Firmamız Hurda Alımlarında çözümsel yaklaşımlar sunmakta ve size en uygun hizmeti vermektedir. uzman ekip ve ekipmanlarımız ile mersin genelinden hurda alımı yapmaktayız

Topladığımız Hurda ürün yada meteryalleri işletmemizde ayrıştırma ve presleme hizmetinden geçirdikten sonra yakın illerdeki geri dönüşüm fabrikalarına gönderiyoruz. firmamız çevre ve şehircilik bakanlığınca onaylı ve lisanslıdır. günün her saati bizimle iletişime geçebilirsiniz

Hızlı Bağlantılar
WhatsApp Destek Hattı
💬 Canlı Destek
Merhaba 👋
Nasıl yardımcı olabiliriz?