Mezitli Hurdacı

Mersin Hurda Fiyatları

Görsel: Mersin Mezitli Sahili

Mersin Hurdacı

Mersin Mezitli Hurdacı

Mersin Hurda ve Hurdacı Aramalarınız için, Mezitli Hurdacı Firmamız Koç Metal Hurdacılık Size En iyi hizmeti verecektir.

Tüm Mersin Genelinde Olduğu gibi Mezitli ilçemize bağlı; Davultepe, Tece, Fındıkpınarı, Tepeköy,  Akdeniz, Anayurt ve Atatürk ahalleri ile

Ayrıca: Çamlıca, Çankaya,  Cemili, Çevlik, Cumhuriyet,  Demirışık ve kaleköy mahalleri ile

özellikle; Kuyuluk, Kuzucu, Menderes, Tepeköy ve Viranşehir Semtlerinden Mobil ekipler Aracılığı ile Hurda Alımı Yapmaktadır.

Sonuç olaak, elinizdeki hurdaları doğaya geligüzel atmak yerine bizlere ulaşıp bilgi verdiğiniz takdirde, yerinden güvenle alıyoruz hem kendi hemde ülke ekonomisine katkı sağlamış oluyorsunuz..

 

Ayrıca; Günlük Hurda Fiyat Listemizi Takip etmek için  Mersin Hurda Fiyatları  Sayfamızı Takip Edebilirsiniz

Mersin Hurdacılar Sitesi

Mersin genelinden topladığımız hurdaları, hurdacılar sitesi içinde konuşlu olan tesisimizde ayrıştırma, pressleme ve paketleme işlerimden geçirdikten sonra; güvenle geri dönüşüm fabrikalarına gönderiyoruz.

Güven ve tecrübe konusunda sektörde öncü firmalardan olan Koç Metal, Atıkları tamamen Çevre ve Şehircilik bakanlığı yönergelerine göre muhafaza ve sevk etmektedir..

 

Mezitli Hurdacı firmamız, Mersin Hurdacı ve Hurda Konusunda uzaman ekip ve ekipmanları ile 1985 yılından beri Hizmet vermektedir. Gerek deneyim gerekse güven konusunda öncü firmamızdan bilgi yada fiyat almak için günün her saati ulaşabilirsiniz

Hızlı Bağlantılar
WhatsApp Destek Hattı
💬 Canlı Destek
Merhaba 👋
Nasıl yardımcı olabiliriz?