Yenişehir Hurdacı

Mersin Hurdacılar Sitesi

Görsel: Mersin Yenişehir pozcu, Muğdat Camisi..

Mersin Hurdacı

Mersin Yenişehir Hurdacı

Mersin’de 1985 yılından beri hizmet veren firmamız koç metal hurdacılık, yenişehir ilçemiz sınırları içindende hurda alımı yapmaktadır.

öncelikle; Hürriyet, Eğriçam, Cumhuriyet,  barbaros, Bahçelievler, Afetevler, Akkent, 50.yıl Mahalleri ile,

Yine Yenişehir’e Bağlı; Batıkent, çiftlikköy, Çukurkeşli, Değirmençay, Dumlupınar,  Gazi, Güvenevler ve Gökçebelen mahallelerinden,

Ayrıca: inönü, insu, karahacılı kocahamzalı, Kocavilayet, Limonluk, Menteş, Palmiye, Pirireis ve Turunçlu Mahallelerindende Mobil ekiplermizce yerinden peşin Hurda alımı yapmaktadır.

Sonuç Olarak; Hurda Satmak Yada hurdalarınız hakkında bilgi almak için bize günün her saati ulaşabilir, dilerseniz bizi ofislerimizde ziyaret edip çayımızı içebilirsiniz..

Ayrıca; Günlük Hurda Fiyat Listemizi  için  Mersin Hurda Fiyatları  Sayfamızı Takip Edebilirsiniz

Mersin Hurdacılar Sitesi

Yalınayak Hurdacılar sitesi içinde konuşlu olan firmamız, Tüm Mersin genelinden hurda alımı yapmakla beraber, fabrika ve çatı söküm işleri, bina yıkım söküm işleri ve yine kazan dairesi ve benzeri ağır işçilik ve tecrübe gerektiren her türlü metal kesim işlerini güvenle yapmaktadır.

Çevre ve Şehircilik bakanlığınca lisanslı firmamız  çevre ve insansağlığı, ayrıca iş güvenliği konusunda tecrübeli v eğitimli ekiplere sahiptir.

 

Yenişehir Hurdacı Fimamız Koç Metal Hurdacılık, yılların deneyim ve güveni ile sağlam referansları ve iş bitirme garantili ekipleriyle

ayrıca son sistem ekipman ve deneyimli ekipleri ile mersin genelinde her türlü Hurdacılık ve Geri Dönüşüm işlerini güven ile yapmaktadır..

Hızlı Bağlantılar
WhatsApp Destek Hattı
💬 Canlı Destek
Merhaba 👋
Nasıl yardımcı olabiliriz?